15e Montessori Maas en Waal

Uiterwaardenstraat 544 1079 AZ Amsterdam

Sport en bewegen

Onderbouw
De onderbouw krijgt  iedere woensdag bewegingsonderwijs
van de vakleerkracht. Het kleuterspeellokaal wordt elke week opnieuw ingericht met verschillende sport- en spelmaterialen. De gymtoestellen blijven staan zodat de 'gewone' leerkrachten nog een keer met de kinderen kunnen gymmen.


Midden- en bovenbouw
De kinderen van groep 3 t/m 8 krijgen 2 keer per week bewegingsonderwijs van de vakleerkracht. Zij gymmen 2 keer per week. De midden- en bovenbouw sporten in de aparte grote gymzaal, links op het schoolplein.
Elk jaar organiseren de vakleerkrachten gymnastiek een sportdag. In 2008 was dat heel speciaal - in het Olympisch Stadion. Alle kinderen doen mee en krijgen natuurlijk een diploma!

Schoolzwemmen voor groep 4
Alle kinderen van groep 4 gaan schoolzwemmen. Kinderen zonder diploma krijgen op hun eigen niveau zwemles. Kinderen met diploma leren extra zwemvaardigheden.
Onder begeleiding van een leerkracht en 2 ouders gaan de kinderen naar het De Mirandabad.




 Nieuws

Week kalender

Jaar project

 Telefoon: 020 6447173

e-mail: info@maas-waal.nl

foto gallery

muurkrant